Forum  Strona Główna
MAMY MISTRZA!!!

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » MAMY MISTRZA !!! Zobacz poprzedni temat
trupek
Super Administrator

Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Skąd: Warszawa

Post MAMY MISTRZA!!!
W meczu 29. kolejki Legia pokonała w Zabrzu tamtejszy Górnik 1-0 i tym samym przypieczętowała zdobycie Mistrzostwa Polski!
Pierwsza połowa meczu należała do graczy z Łazienkowskiej, w 14 minucie po strzale Piotra Włodarczyka LEGIONIŚCI wyszli na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nie udało się LEGII podwyższyć wyniku. Drugą połowę gracze z Warszawy zagrali bardziej zachowawczo co mogło się źle dla nich skończyć. Górnik zaczął bardziej naciskać i raz po raz atakować bramkę Fabiańskiego. Ten jednak był dla Górnika poważną, mocną i do niepokonania barierą. Gospodarze nie zdołali wyrównać i po gwizdku kibice jak i gracze LEGII mogli śpiewać : MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS !!!!!! Pozostaje jeszcze mecz z Wisłą Kraków aby udowodnić która z ekip jest lepsza.[/list]

Sob 14:08, 12 Sie 2006 Zobacz profil autora

O BOZE ZOBACZCIE JAK NAPISALI "BOHATER" PRZEZ CH!
JA PIERDOLE JAKIE CIPY
Śro 1:27, 22 Lis 2006
Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » MAMY MISTRZA !!! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)